SIECI INTERNETOWE / SERWIS KOMPUTEROWY / INSTALACJE ALARMOWE / MONITORING / DOMOFONY / KLIMATYZACJA

TELEFON: 604 053 682

Krzysztof Czerniak TOFFI-NET

Cypriana Kamila Norwida 8/4
37-600 Lubaczów

+48 604 053 682
toffi@toffinet.pl

NIP: 7931100517
REGON: 650946610

O nas

Firma Toffi-Net powstała w 2008 roku w Lubaczowie.
Od samego początku naszej działalności zajmujemy się budową i administracją lokalnych sieci internetowych oraz naprawą sprzętu komputerowego. Systematycznie zdobywane doświadczenie i odbyte szkolenia pozwoliły nam rozszerzyć naszą ofertę usług, a dzięki specjalistycznej wiedzy i profesjonalizmowi zbudowaliśmy bazę zadowolonych klientów, którzy stale motywują nas do dalszego rozwoju i poszerzania oferty.
Dostarczamy profesjonalne usługi elektryczno-techniczne obejmujące instalacje elektryczne, systemy zabezpieczeń i monitoringu, montaż klimatyzacji oraz wiele innych, w zależności od potrzeb klienta.
Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy i instytucje.

Jeśli planujesz montaż instalacji alarmowej, monitoringu, instalację lub modernizację sieci internetowej lub po prostu zepsuł Ci się komputer, skontaktuj się z nami. Beż żadnych zobowiązań podzielimy się z Tobą wiedzą oraz przygotujemy odpowiednią wycenę. Nasze oferty przygotowywane są całkowicie bezpłatnie. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

 

 

TAGI:

Lubaczów Cieszanów Oleszyce Wielkie Oczy Narol powiat lubaczowski alarmy monitoring kamery serwis komputery naprawa tablety telefony laptopy klimatyzacja domofony wideofony

Potrzebujesz informacji? Chcesz zamówić wycenę? Zadzwoń: 604 053 682

Copyright © 2016 TOFFINET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Script logo

Projekt i wykonanie: gmpmedia